Actueel weer Sas van Gent
Laatste update: 2026-05-12 om 23:20 uur
| Temperatuur | 12.1 °C |
| Neerslag | 0.4 mm |
| Regensnelheid | 0.8 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 10.4 km/u uit Z |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1009.2 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 36.0 km/u om 10:14 u |
| Minimum temp. | 6.3 °C om 02:52 u |
| Maximum temp. | 14.9 °C om 15:47 u |
| Windchill | 10.9 °C |
| Hitte index | 12.1 °C |
| Dauwpunt | 8.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 76.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 1088.0 W/m2 om 12:56 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 4.3 om 12:34 u |
| Zon op | 05:58 u |
| Zon onder | 21:24 u |