Actueel weer Schoonhoven
Laatste update: 2026-05-14 om 20:04 uur * gegevens meer dan 98 uur oud!
| Temperatuur | 11.2 °C |
| Neerslag | 10.3 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 8.8 km/u uit NW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 999.4 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 41.8 km/u om 14:04 u |
| Minimum temp. | 6.4 °C om 01:49 u |
| Maximum temp. | 11.6 °C om 14:00 u |
| Windchill | 9.5 °C |
| Hitte index | 11.2 °C |
| Dauwpunt | 3.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 58.0 % |
| Zonnestraling | 189.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 1173.0 W/m2 om 13:18 u |
| UV index | 1.0 |
| Max. UV index | 6.6 om 13:18 u |
| Zon op | 05:48 u |
| Zon onder | 21:26 u |