Actueel weer Gouda (Goverwelle)
Laatste update: 2026-04-15 om 06:50 uur
| Temperatuur | 6.2 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.4 km/u uit ZO |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1020.3 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 6.5 km/u om 06:12 u |
| Minimum temp. | 6.1 °C om 06:48 u |
| Maximum temp. | 8.6 °C om 00:07 u |
| Windchill | 5.6 °C |
| Hitte index | °C |
| Dauwpunt | 3.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 82.0 % |
| Zonnestraling | 9.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 9.0 W/m2 om 06:48 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 06:48 u |
| Zon op | 06:40 u |
| Zon onder | 20:34 u |