Actueel weer Gouda (GoudseHout)
Laatste update: 2026-05-01 om 03:45 uur
| Temperatuur | 9.2 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit ZO |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1026.0 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 8.6 km/u om 01:15 u |
| Minimum temp. | 9.2 °C om 03:44 u |
| Maximum temp. | 13.2 °C om 00:07 u |
| Windchill | 9.2 °C |
| Hitte index | °C |
| Dauwpunt | 3.8 °C |
| Luchtvochtigheid | 69.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 03:44 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 03:44 u |
| Zon op | 06:17 u |
| Zon onder | 21:07 u |