Actueel weer SintNiklaas (BMCBi)
Laatste update: 2026-05-06 om 14:20 uur * gegevens meer dan 209 uur oud!
| Temperatuur | 13.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | km/u uit |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1011.8 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | km/u om u |
| Minimum temp. | 13.9 °C om u |
| Maximum temp. | 13.9 °C om u |
| Windchill | °C |
| Hitte index | 13.9 °C |
| Dauwpunt | 8.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 69.2 % |
| Zonnestraling | 356.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 590.0 W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:07 u |
| Zon onder | 21:13 u |