Actueel weer Solre (BMCBi)
Laatste update: 2026-04-01 om 09:30 uur * gegevens meer dan 1 uur oud!
| Temperatuur | 6.4 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | km/u uit |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1027.3 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | km/u om u |
| Minimum temp. | 6.4 °C om u |
| Maximum temp. | 6.5 °C om u |
| Windchill | °C |
| Hitte index | 6.4 °C |
| Dauwpunt | 5.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 96.8 % |
| Zonnestraling | 112.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 120.0 W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:19 u |
| Zon onder | 20:15 u |