Actueel weer Spa (CWOP)
Laatste update: 2026-05-18 om 18:10 uur * gegevens meer dan 9 uur oud!
| Temperatuur | 16.7 °C |
| Neerslag | 0.5 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 8.0 km/u uit ZW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1015.4 hPa |
| Barometer trend | 0.2 hPa/3hr |
| Maximale windsnelheid | 25.7 km/u om 11:20 u |
| Minimum temp. | 3.3 °C om 05:03 u |
| Maximum temp. | 21.1 °C om 16:07 u |
| Windchill | 17.0 °C |
| Hitte index | 16.0 °C |
| Dauwpunt | 6.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 52.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:42 u |
| Zon onder | 21:22 u |