Actueel weer Baelen (BMCBi)
Laatste update: 2026-04-14 om 06:50 uur
| Temperatuur | 1.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | km/u uit |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1021.1 hPa |
| Barometer trend | 1.4 |
| Maximale windsnelheid | km/u om u |
| Minimum temp. | 1.2 °C om u |
| Maximum temp. | 1.4 °C om u |
| Windchill | °C |
| Hitte index | 1.3 °C |
| Dauwpunt | 1.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 100.0 % |
| Zonnestraling | 2.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 2.0 W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:43 u |
| Zon onder | 20:28 u |