Actueel weer Spijkenisse (waterland)
Laatste update: 2011-07-15 om 19:02 uur * gegevens meer dan 130139 uur oud!
| Temperatuur | 26.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 2.5 km/u uit Z |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1020.0 hPa |
| Barometer trend | Dalend |
| Maximale windsnelheid | 8.6 km/u om 00:54 u |
| Minimum temp. | 12.9 °C om 06:37 u |
| Maximum temp. | 28.2 °C om 17:35 u |
| Windchill | 26.8 °C |
| Hitte index | 26.6 °C |
| Dauwpunt | 3.8 °C |
| Luchtvochtigheid | 23.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:41 u |
| Zon onder | 21:56 u |