Actueel weer Swolgen
Laatste update: 2026-05-19 om 20:16 uur
| Temperatuur | 14.1 °C |
| Neerslag | 1.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 1.6 km/u uit ZZO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1014.8 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 27.4 km/u om 17:27 u |
| Minimum temp. | 6.4 °C om 05:17 u |
| Maximum temp. | 18.6 °C om 14:26 u |
| Windchill | 14.1 °C |
| Hitte index | 14.2 °C |
| Dauwpunt | 12.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 90.0 % |
| Zonnestraling | 9.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 1118.0 W/m2 om 14:12 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 6.6 om 13:57 u |
| Zon op | 05:37 u |
| Zon onder | 21:27 u |