Actueel weer Ternaard
Laatste update: 2026-04-15 om 08:44 uur
| Temperatuur | 9.8 °C |
| Neerslag | 0.2 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit O |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1021.2 hPa |
| Barometer trend | n/a |
| Maximale windsnelheid | 3.2 km/u om 03:53 u |
| Minimum temp. | 4.7 °C om 07:17 u |
| Maximum temp. | 9.8 °C om 08:43 u |
| Windchill | 9.8 °C |
| Hitte index | 9.1 °C |
| Dauwpunt | 7.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 87.0 % |
| Zonnestraling | 218.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 06:36 u |
| Zon onder | 20:36 u |