Actueel weer Texel (De Koog)
Laatste update: 2015-04-15 om 01:30 uur * gegevens meer dan 96176 uur oud!
| Temperatuur | 9.4 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 3.1 km/u uit Z |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1018.3 hPa |
| Barometer trend | Dalend |
| Maximale windsnelheid | 7.8 km/u om 12:02 u |
| Minimum temp. | 9.3 °C om 00:31 u |
| Maximum temp. | 9.6 °C om 00:00 u |
| Windchill | 9.2 °C |
| Hitte index | 9.4 °C |
| Dauwpunt | 8.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 92.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 12:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 07:57 u |
| Zon onder | 20:03 u |