Actueel weer Texel
Laatste update: 2026-04-15 om 18:55 uur
| Temperatuur | 16.5 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 7.2 km/u uit Z |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1017.5 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 23.4 km/u om 13:00 u |
| Minimum temp. | 7.7 °C om 06:25 u |
| Maximum temp. | 18.8 °C om 15:40 u |
| Windchill | 15.7 °C |
| Hitte index | 15.7 °C |
| Dauwpunt | 7.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 56.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:41 u |
| Zon onder | 20:40 u |