Actueel weer Texel
Laatste update: 2026-03-31 om 11:20 uur
| Temperatuur | 9.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 9.0 km/u uit WNW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1027.1 hPa |
| Barometer trend | Langzaam stijgend |
| Maximale windsnelheid | 17.2 km/u om 00:05 u |
| Minimum temp. | 6.8 °C om 01:20 u |
| Maximum temp. | 9.6 °C om 11:06 u |
| Windchill | 8.7 °C |
| Hitte index | 8.7 °C |
| Dauwpunt | 6.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 81.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:16 u |
| Zon onder | 20:13 u |