Actueel weer Tilburg (Reeshof-Dalem)
Laatste update: 2026-05-26 om 03:55 uur
| Temperatuur | 16.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1029.9 hPa |
| Barometer trend | Dalend |
| Maximale windsnelheid | 2.0 km/u om 00:03 u |
| Minimum temp. | 16.3 °C om 03:51 u |
| Maximum temp. | 21.8 °C om 00:05 u |
| Windchill | 16.3 °C |
| Hitte index | 16.1 °C |
| Dauwpunt | 13.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 81.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 05:33 u |
| Zon onder | 21:41 u |