Actueel weer Twente_AWS (KNMI)
Laatste update: 2026-05-18 om 06:00 uur
| Temperatuur | 9.9 °C |
| Neerslag | 6.4 mm |
| Regensnelheid | 4.5 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 9.3 km/u uit ZW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1011.6 hPa |
| Barometer trend | --- hPa/3hr |
| Maximale windsnelheid | km/u om u |
| Minimum temp. | °C om u |
| Maximum temp. | °C om u |
| Windchill | 9.0 °C |
| Hitte index | 9.0 °C |
| Dauwpunt | 9.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 99.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:31 u |
| Zon onder | 21:25 u |