Actueel weer Hengelo-Noord1
Laatste update: 2026-05-23 om 02:40 uur
| Temperatuur | 13.5 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit ONO |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1027.1 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 00:00 u |
| Minimum temp. | 13.5 °C om 02:35 u |
| Maximum temp. | 16.0 °C om 00:00 u |
| Windchill | 13.2 °C |
| Hitte index | 13.2 °C |
| Dauwpunt | 11.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 89.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:26 u |
| Zon onder | 21:32 u |