Actueel weer Hengelo-Noord2
Laatste update: 2026-04-27 om 22:03 uur
| Temperatuur | 10.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit NO |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1018.6 hPa |
| Barometer trend | -0.1 |
| Maximale windsnelheid | 11.6 km/u om 10:33 u |
| Minimum temp. | 2.6 °C om 06:17 u |
| Maximum temp. | 18.8 °C om 14:22 u |
| Windchill | 10.9 °C |
| Hitte index | 10.9 °C |
| Dauwpunt | 1.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 53.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 956.0 W/m2 om 13:37 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 4.2 om 13:37 u |
| Zon op | 06:09 u |
| Zon onder | 20:51 u |