Actueel weer Hengelo (slangenbeek)
Laatste update: 2026-05-12 om 13:42 uur * gegevens meer dan 3 uur oud!
| Temperatuur | 11.0 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 12.2 km/u uit W |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1008.0 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 35.6 km/u om 01:21 u |
| Minimum temp. | 4.9 °C om 00:00 u |
| Maximum temp. | 14.2 °C om 10:22 u |
| Windchill | 11.5 °C |
| Hitte index | 11.0 °C |
| Dauwpunt | 2.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 56.0 % |
| Zonnestraling | 452.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 1234.0 W/m2 om 12:49 u |
| UV index | 3.1 |
| Max. UV index | 8.2 om 12:49 u |
| Zon op | 05:42 u |
| Zon onder | 21:16 u |