Actueel weer Vlieland (KNMI)
Laatste update: 2026-05-21 om 01:00 uur
| Temperatuur | 13.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 18.0 km/u uit ZZW |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1022.3 hPa |
| Barometer trend | --- hPa/3hr |
| Maximale windsnelheid | km/u om u |
| Minimum temp. | °C om u |
| Maximum temp. | °C om u |
| Windchill | 12.0 °C |
| Hitte index | 13.0 °C |
| Dauwpunt | 12.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 95.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:31 u |
| Zon onder | 21:43 u |