Actueel weer Wingene
Laatste update: 2010-06-28 om 14:40 uur * gegevens meer dan 139468 uur oud!
| Temperatuur | 26.0 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 22.2 km/u uit NNW |
| Windkracht | 4 bft - Matig |
| Barometer | 1015.0 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 26.3 km/u om 14:17 u |
| Minimum temp. | 17.1 °C om 06:37 u |
| Maximum temp. | 26.5 °C om 13:58 u |
| Windchill | 23.7 °C |
| Hitte index | 26.2 °C |
| Dauwpunt | 11.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 40.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:34 u |
| Zon onder | 22:05 u |