Actueel weer Wolphaartsdijk
Laatste update: 2026-04-15 om 08:22 uur
| Temperatuur | 9.8 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.4 km/u uit ZZO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1020.2 hPa |
| Barometer trend | gelijkblijvend |
| Maximale windsnelheid | 16.1 km/u om 03:50 u |
| Minimum temp. | 9.2 °C om 05:36 u |
| Maximum temp. | 10.6 °C om 00:20 u |
| Windchill | 9.8 °C |
| Hitte index | 9.8 °C |
| Dauwpunt | 4.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 69.0 % |
| Zonnestraling | 113.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 113.0 W/m2 om 08:22 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 06:49 u |
| Zon onder | 20:41 u |