Actueel weer Wolvega (centrum)
Laatste update: 2011-03-26 om 21:17 uur * gegevens meer dan 131707 uur oud!
| Temperatuur | 1.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit WZW |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1018.5 hPa |
| Barometer trend | Stijgend |
| Maximale windsnelheid | 6.4 km/u om 14:35 u |
| Minimum temp. | 1.3 °C om 21:14 u |
| Maximum temp. | 9.0 °C om 16:43 u |
| Windchill | 1.3 °C |
| Hitte index | 1.3 °C |
| Dauwpunt | -2.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 75.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:25 u |
| Zon onder | 18:59 u |