Actueel weer Steenwijk
Laatste update: 2026-04-29 om 22:31 uur
| Temperatuur | 11.7 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.1 km/u uit ONO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1028.7 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 37.1 km/u om 14:51 u |
| Minimum temp. | 4.7 °C om 06:12 u |
| Maximum temp. | 18.9 °C om 16:42 u |
| Windchill | °C |
| Hitte index | 11.7 °C |
| Dauwpunt | 4.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 60.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:07 u |
| Zon onder | 20:59 u |