Actueel weer Genemuiden
Laatste update: 2026-05-27 om 03:46 uur
| Temperatuur | 15.2 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 6.5 km/u uit NO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1023.4 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 15.5 km/u om 02:45 u |
| Minimum temp. | 15.2 °C om 03:45 u |
| Maximum temp. | 19.4 °C om 00:02 u |
| Windchill | 15.2 °C |
| Hitte index | 15.2 °C |
| Dauwpunt | 12.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 85.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 00:00 u |
| Zon onder | 21:43 u |