Actueel weer Zwolle (Aalanden)
Laatste update: 2026-05-27 om 13:01 uur * gegevens meer dan 57 uur oud!
| Temperatuur | 21.1 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 3.2 km/u uit O |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1028.3 hPa |
| Barometer trend | 0.1 hPa/3hr |
| Maximale windsnelheid | 30.6 km/u om 16:20 u |
| Minimum temp. | 4.4 °C om 02:00 u |
| Maximum temp. | 32.2 °C om 17:05 u |
| Windchill | 23.0 °C |
| Hitte index | 21.0 °C |
| Dauwpunt | 11.1 °C |
| Luchtvochtigheid | 53.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:22 u |
| Zon onder | 21:43 u |