Actueel weer Zepperen (BMCBi)
Laatste update: 2026-05-19 om 07:30 uur
| Temperatuur | 9.5 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | km/u uit |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1017.3 hPa |
| Barometer trend | -0.1 |
| Maximale windsnelheid | km/u om u |
| Minimum temp. | 9.5 °C om u |
| Maximum temp. | 9.5 °C om u |
| Windchill | °C |
| Hitte index | 9.5 °C |
| Dauwpunt | 8.8 °C |
| Luchtvochtigheid | 95.2 % |
| Zonnestraling | 44.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 46.0 W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:44 u |
| Zon onder | 21:27 u |