Actueel weer Zwevezele
Laatste update: 2010-03-24 om 17:10 uur * gegevens meer dan 141768 uur oud!
| Temperatuur | 18.2 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 12.0 km/u uit ZZW |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1005.0 hPa |
| Barometer trend | Dalend |
| Maximale windsnelheid | 30.9 km/u om 14:01 u |
| Minimum temp. | 7.6 °C om 04:33 u |
| Maximum temp. | 18.6 °C om 16:04 u |
| Windchill | 18.2 °C |
| Hitte index | 26.1 °C |
| Dauwpunt | 7.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 50.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 19:00 u |
| Zon op | 06:37 u |
| Zon onder | 19:03 u |