Actueel weer Doetinchem (vijverberg)
Laatste update: 2026-03-16 om 14:24 uur * gegevens meer dan 1079 uur oud!
| Temperatuur | 10.5 °C |
| Neerslag | 5.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1015.6 hPa |
| Barometer trend | Stijgend |
| Maximale windsnelheid | 25.7 km/u om 00:01 u |
| Minimum temp. | 4.8 °C om 06:09 u |
| Maximum temp. | 11.3 °C om 13:49 u |
| Windchill | 10.5 °C |
| Hitte index | 10.0 °C |
| Dauwpunt | 3.1 °C |
| Luchtvochtigheid | 60.0 % |
| Zonnestraling | 144.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 798.0 W/m2 om 12:24 u |
| UV index | 1.0 |
| Max. UV index | 2.4 om 12:26 u |
| Zon op | 06:47 u |
| Zon onder | 18:41 u |