Actueel weer Alkmaar (noord)
Laatste update: 2016-11-10 om 15:25 uur * gegevens meer dan 83570 uur oud!
| Temperatuur | 70.0 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1004.3 hPa |
| Barometer trend | Langzaam dalend |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 00:00 u |
| Minimum temp. | 70.0 °C om 00:00 u |
| Maximum temp. | 70.0 °C om 00:00 u |
| Windchill | 70.0 °C |
| Hitte index | 43.7 °C |
| Dauwpunt | 0.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 0.0 % |
| Zonnestraling | 16.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:55 u |
| Zon onder | 16:54 u |