Actueel weer Almelo Oost
Laatste update: 2012-03-04 om 20:20 uur * gegevens meer dan 124700 uur oud!
| Temperatuur | 8.7 °C |
| Neerslag | 1.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 1.8 km/u uit ZO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1012.6 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 20.9 km/u om 18:46 u |
| Minimum temp. | 4.7 °C om 06:43 u |
| Maximum temp. | 12.0 °C om 16:29 u |
| Windchill | 8.7 °C |
| Hitte index | 8.7 °C |
| Dauwpunt | 7.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 91.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:11 u |
| Zon onder | 18:17 u |