Actueel weer Geesteren (ov)
Laatste update: 2026-04-25 om 11:00 uur
| Temperatuur | 8.8 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 1.4 km/u uit WNW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1019.6 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 11.2 km/u om 02:13 u |
| Minimum temp. | 5.4 °C om 05:42 u |
| Maximum temp. | 8.8 °C om 10:59 u |
| Windchill | 8.8 °C |
| Hitte index | 8.7 °C |
| Dauwpunt | 4.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 75.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:14 u |
| Zon onder | 20:49 u |