Actueel weer Ameland
Laatste update: 2026-04-05 om 20:30 uur
| Temperatuur | 8.1 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 9.4 km/u uit W |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1017.5 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 59.8 km/u om 04:49 u |
| Minimum temp. | 8.1 °C om 20:15 u |
| Maximum temp. | 13.8 °C om 14:15 u |
| Windchill | 6.1 °C |
| Hitte index | 8.1 °C |
| Dauwpunt | 4.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 80.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:00 u |
| Zon onder | 20:19 u |