Actueel weer Amersfoort (Schothorst)
Laatste update: 2012-08-08 om 11:50 uur * gegevens meer dan 119698 uur oud!
| Temperatuur | 20.5 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 3.2 km/u uit ZZW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1024.0 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 16.2 km/u om 09:46 u |
| Minimum temp. | 13.9 °C om 06:30 u |
| Maximum temp. | 20.5 °C om 11:49 u |
| Windchill | 20.5 °C |
| Hitte index | 20.6 °C |
| Dauwpunt | 14.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 67.0 % |
| Zonnestraling | 689.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 846.0 W/m2 om 11:26 u |
| UV index | 4.3 |
| Max. UV index | 4.7 om 11:49 u |
| Zon op | 06:11 u |
| Zon onder | 21:16 u |