Actueel weer Amersfoort Soesterkwartier
Laatste update: 2026-05-18 om 11:20 uur
| Temperatuur | 14.1 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 8.3 km/u uit WZW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1012.1 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 21.2 km/u om 11:17 u |
| Minimum temp. | 9.8 °C om 00:00 u |
| Maximum temp. | 14.3 °C om 11:08 u |
| Windchill | 13.8 °C |
| Hitte index | 14.2 °C |
| Dauwpunt | 10.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 79.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 05:39 u |
| Zon onder | 21:31 u |