Actueel weer Appelscha
Laatste update: 2026-05-30 om 16:35 uur
| Temperatuur | 24.5 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 9.7 km/u uit NW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1018.5 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 14.5 km/u om 13:00 u |
| Minimum temp. | 12.2 °C om 05:45 u |
| Maximum temp. | 26.1 °C om 15:40 u |
| Windchill | 24.5 °C |
| Hitte index | 24.5 °C |
| Dauwpunt | 15.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 59.0 % |
| Zonnestraling | 506.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 988.0 W/m2 om 13:50 u |
| UV index | 2.5 |
| Max. UV index | 5.5 om 13:30 u |
| Zon op | 05:16 u |
| Zon onder | 21:47 u |