Actueel weer Frieschepalen
Laatste update: 2026-05-20 om 15:30 uur
| Temperatuur | 15.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 16.5 km/u uit ZW |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1018.6 hPa |
| Barometer trend | Stijgend |
| Maximale windsnelheid | 43.4 km/u om 11:35 u |
| Minimum temp. | 12.1 °C om 06:34 u |
| Maximum temp. | 16.7 °C om 13:12 u |
| Windchill | 14.7 °C |
| Hitte index | 15.3 °C |
| Dauwpunt | 12.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 82.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 07:52 u |
| Zon onder | 20:00 u |