Actueel weer Grootegast
Laatste update: 2026-05-28 om 17:30 uur
| Temperatuur | 20.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 11.5 km/u uit NO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1026.6 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 21.2 km/u om 17:18 u |
| Minimum temp. | 8.0 °C om 05:59 u |
| Maximum temp. | 21.5 °C om 17:14 u |
| Windchill | 20.9 °C |
| Hitte index | 25.1 °C |
| Dauwpunt | 8.8 °C |
| Luchtvochtigheid | 46.0 % |
| Zonnestraling | 412.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 737.0 W/m2 om 13:51 u |
| UV index | 1.0 |
| Max. UV index | 3.0 om 11:42 u |
| Zon op | 05:16 u |
| Zon onder | 21:46 u |