Actueel weer Zoutkamp
Laatste update: 2026-04-27 om 04:59 uur
| Temperatuur | 4.1 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit OZO |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1026.6 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 3.2 km/u om 03:08 u |
| Minimum temp. | 3.9 °C om 04:17 u |
| Maximum temp. | 5.6 °C om 00:05 u |
| Windchill | 4.1 °C |
| Hitte index | 4.1 °C |
| Dauwpunt | 2.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 89.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:08 u |
| Zon onder | 20:57 u |