Actueel weer Appelscha (Boven)
Laatste update: 2012-10-14 om 08:37 uur * gegevens meer dan 119338 uur oud!
| Temperatuur | 6.5 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 3.2 km/u uit ZZO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 640.2 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 14.4 km/u om 07:53 u |
| Minimum temp. | 6.5 °C om 08:18 u |
| Maximum temp. | 8.2 °C om 00:01 u |
| Windchill | 6.5 °C |
| Hitte index | 6.5 °C |
| Dauwpunt | 5.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 93.0 % |
| Zonnestraling | 7.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 7.0 W/m2 om 08:19 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 08:00 u |
| Zon onder | 18:41 u |