Actueel weer Badhoevedorp
Laatste update: 2026-05-29 om 17:49 uur
| Temperatuur | 18.4 °C |
| Neerslag | 0.6 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 1.6 km/u uit NW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1021.9 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 25.7 km/u om 12:58 u |
| Minimum temp. | 18.3 °C om 17:30 u |
| Maximum temp. | 29.7 °C om 12:39 u |
| Windchill | 18.3 °C |
| Hitte index | 18.9 °C |
| Dauwpunt | 16.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 90.0 % |
| Zonnestraling | 111.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 803.0 W/m2 om 12:03 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 4.5 om 12:52 u |
| Zon op | 05:27 u |
| Zon onder | 21:49 u |