Actueel weer Amsterdam Holendrecht
Laatste update: 2026-04-15 om 05:40 uur
| Temperatuur | 4.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.1 km/u uit OZO |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1021.0 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 5.8 km/u om 00:40 u |
| Minimum temp. | 4.6 °C om 05:28 u |
| Maximum temp. | 7.9 °C om 00:00 u |
| Windchill | 4.6 °C |
| Hitte index | 4.6 °C |
| Dauwpunt | 3.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 93.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:43 u |
| Zon onder | 20:38 u |