Actueel weer Amsterdam (Noord)
Laatste update: 2026-05-26 om 19:07 uur
| Temperatuur | 29.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 1.6 km/u uit N |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1024.1 hPa |
| Barometer trend | Langzaam dalend |
| Maximale windsnelheid | 17.7 km/u om 17:57 u |
| Minimum temp. | 16.0 °C om 05:09 u |
| Maximum temp. | 32.9 °C om 14:46 u |
| Windchill | 29.6 °C |
| Hitte index | 29.4 °C |
| Dauwpunt | 15.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 41.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:29 u |
| Zon onder | 21:46 u |