Actueel weer Amsterdam (Nieuwendam)
Laatste update: 2026-05-19 om 09:15 uur
| Temperatuur | 12.2 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 2.4 km/u uit ZZO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1014.5 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 5.1 km/u om 07:13 u |
| Minimum temp. | 8.5 °C om 00:36 u |
| Maximum temp. | 12.2 °C om 09:14 u |
| Windchill | 11.5 °C |
| Hitte index | 12.2 °C |
| Dauwpunt | 9.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 86.0 % |
| Zonnestraling | 225.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 241.0 W/m2 om 09:08 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 05:38 u |
| Zon onder | 21:35 u |