Actueel weer Watergang
Laatste update: 2026-05-28 om 08:20 uur
| Temperatuur | 13.1 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 6.8 km/u uit OZO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1027.5 hPa |
| Barometer trend | Langzaam Stijgend |
| Maximale windsnelheid | 18.4 km/u om 00:15 u |
| Minimum temp. | 10.6 °C om 05:55 u |
| Maximum temp. | 14.1 °C om 00:30 u |
| Windchill | 13.1 °C |
| Hitte index | 13.1 °C |
| Dauwpunt | 10.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 83.0 % |
| Zonnestraling | 167.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 167.0 W/m2 om 08:20 u |
| UV index | 1.0 |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:27 u |
| Zon onder | 21:46 u |