Actueel weer Barendrecht (carnisselande)
Laatste update: 2015-10-04 om 14:23 uur * gegevens meer dan 92042 uur oud!
| Temperatuur | 17.4 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1014.5 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 14.5 km/u om 11:15 u |
| Minimum temp. | 8.9 °C om 04:45 u |
| Maximum temp. | 18.1 °C om 14:04 u |
| Windchill | 17.4 °C |
| Hitte index | 17.2 °C |
| Dauwpunt | 11.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 67.0 % |
| Zonnestraling | 415.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 629.0 W/m2 om 12:34 u |
| UV index | 1.9 |
| Max. UV index | 2.1 om 12:39 u |
| Zon op | 07:48 u |
| Zon onder | 19:14 u |