Actueel weer Ridderkerk
Laatste update: 2026-05-27 om 07:59 uur
| Temperatuur | 16.0 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 7.6 km/u uit NNO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1025.4 hPa |
| Barometer trend | toenemend |
| Maximale windsnelheid | 20.3 km/u om 20:15 u |
| Minimum temp. | 15.6 °C om 07:15 u |
| Maximum temp. | 30.5 °C om 14:25 u |
| Windchill | 16.0 °C |
| Hitte index | 16.0 °C |
| Dauwpunt | 11.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 73.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 09:00 u |
| Zon op | 05:32 u |
| Zon onder | 21:45 u |