Actueel weer Dordrecht (Wantijdijk)
Laatste update: 2026-05-19 om 08:43 uur
| Temperatuur | 10.4 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 3.2 km/u uit Z |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1016.3 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 13.0 km/u om 08:23 u |
| Minimum temp. | 7.0 °C om 04:43 u |
| Maximum temp. | 10.4 °C om 08:42 u |
| Windchill | 10.3 °C |
| Hitte index | 10.4 °C |
| Dauwpunt | 9.8 °C |
| Luchtvochtigheid | 96.0 % |
| Zonnestraling | 127.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 137.0 W/m2 om 08:09 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 08:42 u |
| Zon op | 05:42 u |
| Zon onder | 21:34 u |