Actueel weer Streefkerk
Laatste update: 2026-05-28 om 08:18 uur
| Temperatuur | 14.5 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.0 km/u uit NO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1026.4 hPa |
| Barometer trend | Langzaam stijgend |
| Maximale windsnelheid | 6.7 km/u om 03:35 u |
| Minimum temp. | 10.8 °C om 05:27 u |
| Maximum temp. | 15.9 °C om 00:00 u |
| Windchill | 14.5 °C |
| Hitte index | 14.5 °C |
| Dauwpunt | 11.1 °C |
| Luchtvochtigheid | 80.0 % |
| Zonnestraling | 744.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | 4.3 |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:31 u |
| Zon onder | 21:46 u |