Actueel weer Strijen
Laatste update: 2026-05-13 om 08:05 uur
| Temperatuur | 9.7 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 2.4 km/u uit NW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1003.9 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 10.1 km/u om 07:45 u |
| Minimum temp. | 6.7 °C om 06:16 u |
| Maximum temp. | 9.7 °C om 08:05 u |
| Windchill | 8.3 °C |
| Hitte index | 9.7 °C |
| Dauwpunt | 7.8 °C |
| Luchtvochtigheid | 88.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:52 u |
| Zon onder | 21:25 u |